Zwemschool Arons feliciteert...

10-07-2018 Sport Advertorial

VLAARDINGEN - Zwemschool Arons feliciteert alle leerlingen met het behalen van hun zwemdiploma.

A diploma


Jayden Riekwel, Dastan Roest, Joep Jannes Willem Schreudering, Kyan van Kammen, Luna Elizabeth van Rooijen, Julia Elizabeth Kollen, Jennifer Marit de Bondt, Pepijn Forsten, Alyssa Sabajo, Deren Karakurt, Finn de Swart, Larissa Caroline van der Velden, Jayden Wilfredo De los Reyes, Jesse Julian Liam Booster, Mik de Willigen, Ben Lansbergen, Guillaume Verboom, Lizha Maria Asminta Kenepa, Mink Verboom, Nizha Maria Lucia Kenepa, Luka Vaders, Viyella Youandi Aaliyah van Stokkem, Gilliandro Nasario Halmeyer, Nick Jansen, Jayden Ringeling, Mischa Verhulst, John-Lorenzo Jekel, Noud Buitenwerf, Myrddin Warnaar, Mick Slappendel, Daylan Lugthart, Nicole Heriëtte Gijsbertha Peeters, Koen Willem den Hollander, Sven Verbeek, Roos Felicia Yvonne Bos, Safae Zaha, Sky Soeltaansingh, Max van Steekelenburg, Yong Qi Ping Crans, Ismail Kazim Ona, Emre Delibasic, Ivo de Vreede, Daan Johannes Tegelaar, Olivia van der Kraan, Jesse Noah de Kruijff, Owen van den Berg, Elin Elisabeth Mulder, Lale Sarag , Maaike Roosien, Nina Elise Wever, Keano Scott Joost Ophof, Daniyah van Rooij, Charlie Bruno van Maren, Iris Bijloo, Thijs Meeder, Ian-William Ekelaar, Ilainho Chevairo Ewald Rudolf Uiterloo, Chevron Deverll Maximilianus Uiterloo, Luca Teeuwisse, Fenne Elisabeth Reedijk, Jens van Veelen, Michael Anthony Hendrikus Wentinck, Justin Lukas Lens, Joe Fernando Verheul, Joshua Dauvillier, Mats Baan, Shaista Bacharki, Sofia Elscot, Isabelle Duncker, Milan van der Wel.
 

B diploma


Diallo Amadou-Oury, Daniël de Vries, Jesse Buiteman, Evi Hoogland, Alycia Wittkamp , Renzo van Voren, Micha Buurmeijer, Xavier Hoeflak, Kai Lucas, Bente ten Brinke, Dani Kolmus, Mika Jort Wijker, Natasja Paalvast, Elise Adriana Speyer, Lucas Daniël van Gemert, Tessa Storm, Bowi Lotte van Dorp,
Amber van Oosterhout, Chemène Schilder, Matthew van Rij, Pieter Borsboom, Dion Bolland, Seth Wiegel, Mats Bovendeert, Leia Niamut, Serena Malika Ferrer, Charlotte Amber Kijne, Joshua Pieter Yziek, Dean Bram Jasper Vink, Sarra Tawer, Finn Oosterlee, Jaylee Davids, IJsbrand Steijger, Tobias van Vliet.
 

Snorkelbrevet


Jelmer Geus, Duncan Harly, Leanne Meerhof, Thomas Jongeneel, Roos Namink, Venna Tuitel, Lucas Kloos, Brent Lagraauw, Kyano Koopman, Nourdin Mohamed, Jasper Verhoeven, Lucas de Jong, Luca Moes, Elin Maartje van Kampen, Tess van Rooijen, Daniel Aleksander Najduch, Pim Tjepkema, Alex Droge, Sietske Henger, Jente Jansen, Tijn van der Brugge, Adam Rifki, Hamza Alhaj Yahia, Yasser Ettaher, Floor Gaxiola.
 

Ouder-kind brevet 1


Myron van pelt, Yue-Ayiana Salomé, Liné Tanis, Jace de Ruiten, Megan Boot, Yannick de Zeeuw, Stan de Jong, Chayenne Geene, Juliette de Vries, Mick de Leeuw, Yulie stuijfzand , Rosalie van Vuuren, Ivy de Ruig,Lynn Pronk, Ian Koudijzer, Liva van Gastel, Jurr van den Bergh, Vera Hordijk, Gijs Krommenhoek, Lizzy de Hoop, Dex van der Linden, Tobias de Deckere.
 

Ouder-kind brevet 2


Kenji Mewalal, Bram van Krimpen, Jonas Breedveld, Noud Hoogendijk, Nova Strik, Lieke Schreij, Novi Buuron, Tristan Maarleveld, Anouk May Kocman, Janna Weerman, Dean Koevermans, Kensi de Barros.
 

Ouder-kind brevet 3


Lieke Schreij, Naeva Cato Swaneveld, Mara de Vos, Yara Minderhoud, Sarah Heij, Bobbi Lou Sterkenburg, Luca Kipp, Morgan van der Linden, Bodi Lenn Langstraat, Novi Julia Vosselman, Vince Lodder.

Gerelateerd
Reacties